Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dąbrowa Rzeczycka - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

103 000 zł1 073 m² 95,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie rano słychać śpiew ptaków, a wieczorem widać gwiazdy zamiast miejskich świateł? W Dąbrowie Rzeczyckiej czekają cztery piękne działki, które łączą spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Nowosielec(Dąbrowa Rzeczycka + 25 km)

24 000 000 zł97 335 m² 246,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 9,7335ha położoną w Nowosielcu, gmina Nisko tuż obok bięgnącej drogi ekspresowej S19,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowiny

Nowiny(Dąbrowa Rzeczycka + 11 km)

209 000 zł4 523 m² 46,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro bip Smart Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 4523 m , zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Nowiny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nisko(Dąbrowa Rzeczycka + 17 km)

126 000 zł4 419 m² 28,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro bip Smart Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Nisku, przy ul. Głowackiego w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Grębów

Grębów(Dąbrowa Rzeczycka + 16 km)

153 000 zł3 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlaną o powierzchni 34 arów , położonej w miejscowości Zapolednik ,gmina Grębów , w powiecie tarnobrzeskim. Do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Kobierniki(Dąbrowa Rzeczycka + 23 km)

139 900 zł1 554 m² 90,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż - Kobierniki - 15,54 ara Na sprzedaż oferujemy dwie działki o powierzchni 15,54 ara, położone w miejscowości Kobierniki, tuż pod Sandomierzem. Lokalizacja I dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Nowowiejska

Przędzel(Dąbrowa Rzeczycka + 22 km)

135 460 zł1 042 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki nr 97/15, położonej w urokliwej miejscowości Przędzel , gmina Rudnik nad Sanem. To spokojna, rozwijająca się okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kościuszki

Zaleszany(Dąbrowa Rzeczycka + 10 km)

99 000 zł2 133 m² 46,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Zaleszany, gmina Zaleszany powiat Stalowowolski w odległości ok. 23 km od Stalowej Woli i ok. 23.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Stalowa Wola(Dąbrowa Rzeczycka + 9 km)

21 000 000 zł30 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invest Home Biuro Nieruchomości posiada najlepszą działkę w województwie podkarpackim dla Inwestora szukającego gruntów w centrum Stalowej Woli pod inwestycję. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wola Rzeczycka

Wola Rzeczycka(Dąbrowa Rzeczycka + 2 km)

149 000 zł1 794 m² 83,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wola Rzeczycka (turki) Przestrzeń, która czeka na Twój pomysł Szukasz miejsca, gdzie oddech staje się głębszy, a poranna kawa smakuje najlepiej przy szumie pobliskiego lasu? W Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Torowa

Stalowa Wola(Dąbrowa Rzeczycka + 9 km)

140 000 zł784 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania działkę położoną w Stalowej Woli na osiedlu Piaski , ul. Torowa. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dąbrowa Rzeczycka

Dąbrowa Rzeczycka,podkarpackie

119 000 zł3 300 m² 36,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

ladna dzialka przy drodze asfaltowej w okolicy domy jednorodzinne dzialka od zaraz na sprzedaz mozliwa negocjacja ceny tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Rzeczycka

Dąbrowa Rzeczycka,podkarpackie

157 000 zł4 900 m² 32,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka: stalowa Wola - okolice, dąbrowa Rzeczycka. W całości 4900 m2 (49a). Możliwość podziału działki: - 20a (prostokątna max 50x40 m2) cena: 35 pln/m2 - 29a (trójkątna) cena: 30 pln/m2 Do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij